Obudowa do iPhone’a z wbudowaną… miarką

W kategorii na najgłupszą obudowę do telefonu miałaby szansę na jedno z czołowych miejsc, ale mimo wszystko projektantowi należy się jakieś uznanie za pomysłowość.

Obudowa przygotowana została dla firmy Dewalt – znanego producenta narzędzi budowlanych typu wiertarki, młoty pneumatyczne, pilarki, wyrzynarki, opalarki, gwoździarki i wszelkie inne „…arki”. Pomysł jest prosty – chodziło o gadżet, który może być jednocześnie przydatny (a miarkę pod ręką w budowlance zawsze mieć należy), jak i trochę żartobliwy. Tak powstała ta obudowa, opracowana przez biuro projektowe Psychic Factory.

Jak dla nas, pomysł wydawałby się całkiem fajny, gdyby nie jeden drobiazg. iPhone 5 to cienki, zgrabny telefon, który spokojnie mieści się w większości kieszeni. Ale gdy założymy na niego tę dodatkową, grubaśną obudowę, nadawał się będzie raczej do noszenia w skrzynce z narzędziami…

Źródło: psychicfactory.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.