Poszedł za nią na koniec świata

To co zaczęło się jako niewinne fotografowanie widoków podczas wspólnej podróży ze swoją dziewczyną, szybko zamieniło się w internetową sensację napędzaną ciekawością użytkowników portalu Instagram.

Rosyjski fotograf Murad Osmann i jego dziewczyna Natalia Zakharova posiadają wspólne, piękne hobby – w przerwach od wymagającej pracy, podróżują sobie po świecie.

Osmann, jak przystało na fotografa, zaczął dokumentować wspólne wyjazdy i publikować co bardziej udane zdjęcia na swoim koncie w serwisie Instagram, oznaczone tagiem „follow me”.

I tak właśnie para zwiedziła sobie Singapur, Bali, Włochy, Hiszpanię, Austrię, Niemcy, Anglię, Chiny, itd…

Najciekawsze zdjęcia opublikowaliśmy powyżej, jeśli jednak chcielibyście obejrzeć całość, to potrzebujecie następujących adresów: http://instagram.com/muradosmann – Osmann na Instagramie http://muradosmann.com/ – oficjalna strona fotografa http://instagram.com/yourleo – Instagram jego dziewczyny, bez której nie byłoby żadnej sensacji.

0
Źródło: visualnews.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.