Problem z Windows Phone 7.8 poważniejszy niż przypuszczano?

W styczniu pojawiła się aktualizacja dla systemu Windows Phone 7, oznaczona jako 7.8. Stopniowo otrzymują ją wszystkie zgodne smartfony, zarówno z handlu detalicznego, jak i od operatora. Pojawiły się jednak pewne usterki...
Windows Phone 7.8

Windows Phone 7.8

Niektóre osoby, po aktualizacji Windows Phone 7 do wersji 7.8., zgłaszały problem z aktywnymi kafelkami, które ponoć mają problem z prawidłowym odświeżaniem treści na nich wyświetlanej. Problem jest poważny, bowiem na skutek usterki smartfony, jak donoszą użytkownicy, szybciej zużywają baterię oraz pobierają dużo więcej danych z Internetu, niż powinny.

Sieć komórkowa Vodafone Germany poinformowała, że Microsoft wstrzymał proces aktualizacji smartfonów do tej wersji. Co więcej, na oficjalnym forum Microsoftu, przedstawiciel firmy poinformował, że wie o problemie i że zostanie on naprawiony w kolejnej aktualizacji.

0
Źródło: wpcentral
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.