Programuj i pomóż w popularyzacji fizyki

Pod adresem http://fizbit.ift.uni.wroc.pl/ znaleźć można o ogólnopolskim konkursie na oprogramowanie popularyzujące fizykę. W konkursie przewidziane są nagrody finansowe. Instytuty Fizyki Teoretycznej i Doświadczalnej Uniwersytetu Wrocławskiego zapraszają!

Instytuty Fizyki Teoretycznej i Doświadczalnej Uniwersytetu Wrocławskiego zapraszają studentów dowolnych studiów do udziału w X, ogólnopolskim konkursie Fizbit na oprogramowanie popularyzujące fizykę. Przedmiotem konkursu jest program komputerowy (np. program użytkowy lub gra) wykonany w dowolnej technologii, z uwzględnieniem interfejsu graficznego użytkownika, którego celem programu jest popularyzacja fizyki.

Program może np. przedstawiać w interesujący sposób wybrane zjawisko, symulację lub wizualizację procesu fizycznego. Prace należy dostarczyć do 30 września 2013 drogą elektroniczną.

Dodatkowe informacje znajdziecie na stronie konkursowej: http://fizbit.ift.uni.wroc.pl/

0
Źródło: Uniwersytet Wrocławski
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.