Szef HTC zrezygnuje, jeżeli HTC One nie będzie sukcesem

Jeżeli to samo stanie się z nowym modelem One, szef HTC zrezygnuje ze swojego stanowiska.

To może być trudny rok dla HTC. Ostatnią nadzieją firmy jest model One, który już miał premierę, ale jeszcze nie pojawił się w sprzedaży. Na tle konkurentów wyróżnia się ciekawym wyglądem i aparatem wyposażonym w matrycę „ultrapixels” 4 Mp. Choć zdjęcia wykonane za jego pomocą ustępują innym smartfonom pod względem ostrości, to jeżeli chodzi o jakość w trudnych warunkach świetleniowych, może konkurować jedynie z doskonałą pod tym względem Lumią 920.

Ponadto One, jak podkreśla HTC został zbudowany wyjątkowo precyzyjnie i z materiałów wysokiej jakości, co jak sądzimy ma być główną bronią przeciwko Samsungowi i serii Galaxy. Problem w tym, że model One trafi do sprzedaży nieco później, niż się spodziewamy. Jak donoszą źródła serwisu gigaom.com „firma ma problem z dostawami komponentów przez niespodziewane zeszłoroczne załamanie sprzedaży”.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.