Tomb Raider – film na podstawie najnowszej części

Dzisiaj ma miejsce jedna z najważniejszych premier tego roku. Pierwsze recenzje tego tytułu nie pozostawiają wątpliwości - restart serii był najlepszym krokiem Crystal Dynamics. Nic dziwnego, że popularność gry postanowiono wykorzystać w branży filmowej.
 Camilla Luddington - głos najnowszej Lary Croft

Camilla Luddington – głos najnowszej Lary Croft

Wygląda na to, że więcej nie zobaczymy Angeliny Jolie w roli pięknej pani archeolog. Szef Crystal Dynamics w wywiadzie dla Variety zdradził, że zarówno studiu jak i GK Films zależy na tym, by najnowszy film Tomb Raider nie kontynuował już wątków poprzednich, lecz skupił się na przygodach młodej Lary. Nie wiadomo jeszcze czy film będzie bezpośrednią adaptacją gry, ale jeśli wierzyć słowom producenta

Grahama Kinga

(„Infiltracja”,”Aviator”), który zapowiada „wiele świetnych postaci, dużo akcji i zabawy” raczej powinniśmy spodziewać się czegoś innego.

Pozostaje też kwestia doboru aktorki. Na pierwszy plan wysuwa się Camilla Luddington, która nie tylko użycza głosu wirtualej Larze, ale także fizycznie bardzo ją przypomina…

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.