Usterka w aplikacji pozwoliła nam poznać przyszłość!

Aplikacji do Windows Phone 8 cały czas przybywa. Wciąż jednak można odczuć, na szczęście coraz mniejsze, braki. Dzięki usterce w aplikacji "Top Aplikacje" udało nam się dowiedzieć, jakie programy wkrótce zawitają do mobilnego systemu Microsoftu.
Usterka w Top Aplikacje uchyliła rąbka tajemnicy

Usterka w Top Aplikacje uchyliła rąbka tajemnicy

Aplikacja Nokia Top Aplikacje to alternatywny klient Sklepu Windows Phone. Niestety, dla Microsoftu i Nokii, nie był on tak dopracowany, jak systemowy odpowiednik, przez co pozwolił podejrzeć nieopublikowane jeszcze aplikacje dla Windows Phone 8. Usterka już została załatane, ale co zdążyliśmy podejrzeć, to już jest nasze.

Wśród nowych aplikacji zauważono kilka ciekawych pozycji. [email protected] zapewne pozwoli poznać giganta z Redmond „od kuchni”. Oficjalna aplikacja do MySpace’a nie wymaga dalszego opisu. Ciekawostką jest Nokia Locate3D. Niestety, nie mamy pojęcia do czego ona służy, ale ta pozycja intryguje nas najbardziej. Mamy nadzieję, że nie będziemy musieli długo na nią czekać…

0
Źródło: WMPoweruser
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.