Zobacz pierwszy gameplay z Rain!

Od czasu zapowiedzi Rain na ubiegłorocznym Gamescomie o grze było cicho. Dziś w sieci pojawił się materiał z pierwszych kilku minut z gry. Czy warto czekać za tym exclusive'm Sony?

Rain

to nowa propozycja od SCE Japan Studio, która pojawi się na PS3 jeszcze w tym roku. Do tej pory nie było wiadomo na czym tak naprawdę polegać będzie rozgrywka. Dzięki poniższemu nagraniu wideo możemy w końcu zobaczyć to co interesuje graczy najbardziej.

Rain

będzie skradanką, w której wcielając się w ducha pewnego chłopca będziemy musieli uciekać przed bestiami. Zazwyczaj w takich grach należy chować się w cieniu i unikać światła. Tutaj natomiast wiele zależy od deszczu. Ociekając wodą będziemy widzialni dla wszystkich wrogów – by im umknąć będziemy musieli poszukać suchego zakątka. Poszukując niewidzialnej dziewczynki przemierzymy uliczki miasta, rozwiążemy wiele zagadek logicznych i w trakcie wędrówki poznamy resztę historii. Mnie najbardziej ujmuje piękny, melancholijny klimat. Mam nadzieję, że Sony wkrótce zdradzi konkretną datę premiery.

0
Źródło: All Games Beta
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.