Zobacz pierwszy zwiastun gry od twórców Bastionu!

Bastion, melancholijny action RPG z charakterystycznym, ciepłym głosem narratora opowieści zdobył serca wielu graczy.Z pewnością ucieszy ich wiadomość, że na początku przyszłego roku zagrają w kolejne dzieło Supergiant Games.

Studio nie podało jeszcze co prawda na jaką platformę zmierza ich nowa gra – Transistor, ale podało informacje na temat samej fabuły. W grze przejmiemy rolę nad czerwonowłosą dziewczyną imieniem Red, która wejdzie w posiadanie tajemniczej broni – tytułowego Transistora. Zanim bohaterka pozna historię miecza, będzie musiała pokonać całe zastępy wrogów, które będą próbowały go jej odebrać.. Nie jest to może nic oryginalnego, sam gameplay wygląda dość podobnie do rozgrywki w Bastionie, ale nie sposób odmówić klimatu temu trailerowi. Wspaniały wokal, który należeć ma do naszej protagonistki wydaje się równie dobry co głos narratora z Bastionu;).

Premiera gry planowana jest na początek przyszłego roku.

0
Źródło: The Verge
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.