Zrzuty ekranowe z Windows „Blue”: są poważne zmiany w interfejsie i funkcjach!

Do Sieci wyciekł system Windows "Blue" z kompilacją oznaczoną numerem 9364. Nie będzie to drobna aktualizacja. Zmian jest bardzo wiele!

Jak widać na załączonych zrzutach ekranu, znalezionych na polskim forum winforum.eu, po aktualizacji Windows 8 do „Blue” będziemy mogli zmieniać rozmiary aktywnych kafelków, mając dużo więcej możliwości, niż w obecnej wersji Windows 8.

Pojawiła się też lepsza obsługa wielozadaniowości. Aplikacje można teraz wyświetlać obok siebie tak, by zajmowały tę samą powierzchnię na ekranie. Na zrzutach znajdziemy też przeglądarkę Internet Explorer 11.

Dodano też mnóstwo nowych opcji konfiguracyjnych, dotyczących zarówno wyglądu, jak i funkcji (widać głębszą integrację ze SkyDrive). Pojawiła się też funkcja strumieniowania w menu Urządzenia w bocznym pasku, a menu Udostępnianie ma teraz dodaną funkcję zrzutu ekranu.

0
Źródło: winforum.eu
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.