12 telefonów Lumia 920, mistrz świata parkour i bardzo drogi octocopter

Co się stanie, gdy Ryan Doyle, mistrz świata w parkour dostanie do dyspozycji dwanaście telefonów Nokia Lumia 920 oraz miniaturowy, bardzo drogi multikopter z możliwością przyczepienia kamery? Możecie to zobaczyć na poniższym filmie.

Każdy z telefonów filmował sytuację z innej perspektywy. Część z nich była przyczepiona na specjalnym stelażu do klatki piersiowej, a część filmowała wszystko „z ręki”. Ponadto jeden z telefonów został przyczepiony do octocoptera (drona) Cinestar Octocopter kosztującego – zależnie od wersji – ok. 50 000 zł. Urządzenie, które może podnieść kamery ważące nawet 2-3 kg (w tym Red Epic) zostało wyposażone właśnie w jedną Lumii 920.

W ten sposób Nokia wraz z firmą Red Bull znów podkreśla możliwości swojego topowego smartfonu wyposażonego w stabilizację OIS oraz ultra-czuły sensor umożliwiający rejestrowanie materiału w warunkach słabego oświetlenia. Jak wrażenia, wygląda jak film nagrany telefonem?

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.