Beyond: Two Souls w polskiej wersji językowej

Po The Last of Us nowa gra Quantic Dream doczeka się także polskiego dubbingu. Sony ujawniło, że w rolę głównej bohaterki Jodie - dziewczyny posiadającej parapsychiczne zdolności - wcieli się Małgosia Socha,aktorka znana z takich seriali jak: "BrzydUla", "Przyjaciółki" oraz filmów "Och, Karol 2" i "Śniadanie do łóżka".

Beyond: Two Souls pojawi się w sprzedaży8 października tego roku, wyłącznie na konsoli PS3. Fabuła gry opowie historię z 15 lat życia Jodie Holmes – dziewczyny, która od dzieciństwa potrafi komunikować się z niewidzialnym bytem – Aidenem. W oryginalnej wersji dźwiękowej za rolę Jodie odpowiada kanadyjska aktorka Ellen Page. Przed Sochą stoi trudne zadanie ponieważ musi dopasować swój głos do emocji i mimiki twarzy innej aktorki – zresztą na powyższym nagraniu sami możecie usłyszeć, że praca nad dubbingiem do gry to coś zupełnie innego niż praca nad filmem animowanym. Podobnie jak w przypadku Anny Cieślak, o której pisaliśmy ostatnio dubbing gry wideo będzie pierwszym takim doświadczeniem w życiu aktorki.
0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.