Cztery światowe rekordy w 3DMark!

Zespół Asus Republic of Gamers w składzie Andre Yang i Shamino ustanowił cztery światowe rekordy w 3DMark wykorzystując karty graficzne GeForce GTX Titan.

W teście 3DMark11 Andre Yang uzyskał wynik 36658 punktów w trybie Entry, 37263 w trybie Performance i 22076 w trybie Extreme. W skład platformy weszły cztery chłodzone ciekłym azotem karty Asus GeForce GTX Titan w konfiguracji Nvidia SLI, płyta główna ROG Rampage IV Extreme i procesor Intel Core i7-3970X. Więcej informacji na temat zastosowanych konfiguracji można znaleźć na tej stronie.

Rekord został pobity również w 3DMark Fire Strike – najnowszym i najbardziej wymagającym teście firmy Futuremark – wynikiem 21818. W tym przypadku Andre Yang współpracował z Shamino. Wśród komponentów znalazły się dwie karty Asus GeForce GTX Titan w układzie SLI oraz tak jak w poprzednim przypadku płyta główna ROG Rampage IV Extreme i procesor Intel Core i7-3970X.

0
Źródło: Asus
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.