David Cage o PS4: „To zupełnie inny świat”

Gdy w zeszłym roku po raz pierwszy zobaczyliśmy materiały z Beyond: Two Souls wielu graczy zastanawiało się, czy to aby na pewno gra na PS3. Jednak jeśli wierzyć słowom Cage'a to, co szykuje dla nas na konsole następnej generacji będzie o wiele, wiele bardziej zadziwiające...

Chociaż prace nad Beyond: Two Souls jeszcze trwają (premiera w październiku tego roku) studio Quantic Dream równocześnie angażuje się w drugą, niezapowiedzianą oficjalnie produkcję, którą zobaczymy dopiero na PS4. W wywiadzie dla serwisu CVG David Cage, szef studia, nie kryje fascynacji nowymi możliwościami, jakie otworzyła dla niego nowa generacja konsoli.
Wierzcie mi, gdybym Wam pokazał co obecnie robimy na PS4 bylibyście zdumieni. To wielka niespodzianka. To zupełnie inny świat. Pozwala nam być bardziej subtelnymi, bardziej szczegółowymi. Nowe technologie zmieniają nasze podejście do gier…”

Mam nadzieję, że podczas targów E3 Cage zdradzi nieco więcej szczegółów na temat tej produkcji. Krótki pokaz nowego silnika Quantic Dream na PlayStation Meeting dał wszystkim do zrozumienia, że studio nie spoczywa na laurach i nie zamierza odpuszczać wysokiej klasy grafiki kosztem fabuły czy innych aspektów gry.

0
Źródło: CVG
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.