Deadly Premonition: The Director’s Cut wchodzi na PS3

Wcześniej w Europie gra była dostępna jedynie w wersji na Xboxa 360. 26 kwietnia Deadly Premonition zadebiutuje na PSN w wersji reżyserskiej z poprawionym sterowaniem i obsługą kontrolera Move. Fani Fahrenheita i Alana Wake'a koniecznie powinni przyjrzeć się jej bliżej.

Młody detektyw przyjeżdża do małego amerykańskiego miasteczka, by rozwiązać zagadkę plagi morderstw… Brzmi jak 90% wszystkich horrorów? Ale czy w którymś z nich dostaliście do eksploracji cały otwarty świat? Czy musieliście dbać nie tylko o zdrowie bohatera, ale także o zaspokajanie jego innych potrzeb m.in. głodu, snu i higieny? Czy zmieniające się pory dnia miały wpływ na fabułę? Dorzućcie do tego liczne zagadki, rozmowy z mieszkańcami, zbieranie dowodów na miejscach zbrodni i walkę z nie do końca oczywistymi przeciwnikami. Nieliniowa, psychodeliczna historia plus wszystkie elementy opisane wyżej powinny w zupełności zrekompensować Wam brak oszałamiającej grafiki (swoją drogą był to właśnie jeden z powodów, dla których niektórzy recenzenci w 2010r. surowo ocenili grę).

Gra pojawi się w wersji reżyserskiej już 26 kwietnia na PSN.

0
Źródło: PlayStation Blog
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.