Dell nadal wierzy w Windows RT

Windows RT, póki co, zapowiada się na wielki niewypał Microsoftu. Tablety z tym systemem nie chcą się sprzedawać. Dell jednak zamierza prezentować kolejne, mimo niskiego popytu.
Dell XPS 10

Dell XPS 10

Jak dotąd, jedynym tabletem Della z Windows RT jest XPS 10. –

Popyt jest na poziomie zdecydowanie niesatysfakcjonującym. Klienci są niedoinformowani na temat tej platformy i nie pałają do niej entuzjazmem — przyznaje Neil Hand z działu tabletów i wysokowydajnych komputerów w Dellu. Nie chciał też podać wyników sprzedaży XPS 10.

Hand dodał też, że Dellowi znacznie lepiej idzie bezpośrednia sprzedaż XPS 10, niż za pośrednictwem partnerów handlowych. Tłumaczy to tym, że jego firma jest w stanie w pierwszym przypadku lepiej wyjaśnić klientowi zalety nowego urządzenia i systemu. –

Jeżeli sami komunikujemy się z klientem, to wtedy sprzedaż idzie całkiem przyzwoicie — twierdzi.

Hand potwierdził, że Dell nie planuje porzucania Windows RT. Wkrótce mają pojawić się kolejne produkty z tym systemem. Niestety, nie chciał zdradzić nic więcej na ich temat.

0
Źródło: CNET
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.