Far Cry 3: Blood Dragon – to jednak nie żart!

Pierwsze plotki o grze pojawiły się w okolicach 1 kwietnia, więc trudno było uwierzyć, że Ubisoft rzeczywiście szykuje taki spinn-off serii. Tymczasem opis gry na Xbox Live nie pozostawia złudzeń - gra pojawi się w sprzedaży już 1 maja i nie będzie wymagała posiadania Far Cry 3.

Okładka i opis gry mówi wszystko. „Jest rok 2007 i wcielasz się w postać sierżanta Rexa Colta, który walczy przeciwko armii cyborgów. Twoje zadanie to: uratować dziewczynę, rozprawić się ze złem i ocalić świat. Doświadcz na własnej skórze wszystkich stereotypowych rozwiązań ery VHS i ówczesnej wizji nuklearnej przyszłości, gdzie zderzają się ze sobą cyborgi, spragnione krwi smoki, mutanty i Michael Biehn („Terminator”, „Obcy”, „Komando FOKI”).

Wygląda na to,że użytkowników Xboxa 360 czeka mnóstwo doskonałej zabawy parodiującej dawną wizję przyszłości. Far Cry 3: Blood Dragon pojawi się w sprzedaży już 1 maja i nie będzie wymagał posiadania Far Cry 3.

Poniżej prezentujemy screeny z gry.

0
Źródło: All Games Beta
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.