Gra wstępna na odległość… według Durexa

Zawsze gdy jest mowa o elektronicznych ubraniach, czy to w kontekście konkretnych prototypów czy samej idei pojawia się ktoś kto mówi: "No pewnie, stwórzcie jeszcze elektroniczne gacie". I choć brzmi to absurdalnie, Durex potraktował ten pomysł całkiem na serio...

Kiedyś można było tylko pisać listy do ukochanej osoby. Potem dzwonić, smsować, czatować w Internecie – w końcu prowadzić wideokonferencje. Dystans między osobami znajdującymi się setki kilometrów od siebie daje się łatwiej pokonać dzięki technologii. Wciąż jednak nie do złamania pozostaje bariera dotyku, za którym to właśnie najczęściej się tęskni. Można powiedzieć, że Durex wyszedł na przeciw tym oczekiwaniom, choć w typowej dla siebie konwencji.

Fundawear

to najprościej ujmując bielizna napakowana czujnikami, które powodują wibracje. Ich intensywność i konkretne miejsce występowania reguluje partner używający specjalnej aplikacji na iPhonie. Choć oczywiście można też używać jej samodzielnie;). Z powyższego filmiku jednoznacznie wynika, że większą przyjemność odczuwają z tego wynalazku kobiety… Za projekt odpowiada australijski oddział koncernu. Data premiery nie jest jeszcze znana.

0
Źródło: Gizmodo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.