Gdyby Tarantino stworzył grę, to wyglądałaby właśnie tak

Pięć lat minęło już od czasu oficjalnej zapowiedzi gry. W końcu wydawca gry, Deep Silver, podał konkretną datę premiery i podzielił się pierwszymi materiałami. Jeśli lubicie kino gore i wyścigi motocyklowe Ride to Hell: Retribution może wzbudzić Wasze zainteresowanie.

Głównym bohaterem gry jest Jake Conway, któremu gang motocyklistów zamordował siostrę. Teraz mężczyzna postanawia dokonać krwawej zemsty. Jako samotny mściciel będziemy jeździć na motocyklach i toczyć walki na pięści z różnymi indywiduami. Klimat gry ma nas przenieść do lat 60, w których to harleyowcy rządzili na amerykańskich drogach.

Premiera gry zapowiedziana jest na 25 czerwca tego roku na PC, PS3, Xbox 360 .

Równocześnie wydawca zapowiedział, że niedługo ukaże się także Ride to Hell: Route 666, które będzie połączeniem gry strategicznej i zręcznościowej. Jako szef gangu motocyklistów będziemy rekrutować nowych członków i zdobywać pozycję na słynnym szlaku, tytułowej drodze 66. Gra ukaże się także w czerwcu na PSN, Xbox Live i Steam, jednak nie podano jeszcze konkretnej daty premiery.

0
Źródło: All Games Beta
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.