Google X pojawił się w benchmarku

Wygląda na to, że tajemnicza Motorola X będzie sprzedawana pod marką Google'a, tak jak urządzenia Nexus. Tak przynajmniej wynika z danych benchmarku AnTuTu.
A co to tu na AnTuTu?

A co to tu na AnTuTu?

Jeżeli wierzyć danym zebranym przez benchmark AnTuTu (zastrzegamy: te dane można łatwo sfałszować!), zamiast Motoroli X na rynku pojawi się smartfon Google X. Chodzi tu, rzecz jasna, o to samo urządzenie, zmieniła się tylko jego nazwa.

Wynik testu wydajnościowego jest przyzwoity, ale to nie jest to, do czego przyzwyczaiły nas smartfony z procesorami Snapdragon 800. To co jednak jest bardzo ciekawe, to potwierdzenie, że Google X pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android Key Lime Pie. System ten ma się, według plotek, pojawić z opóźnieniem, z uwagi na partnerów OEM, którzy wciąż pracują nad aktualizacjami do wersji Jelly Bean dla swoich smartfonów. Oznaczałoby to, że Google X pojawi się dopiero po wakacjach.

0
Źródło: Phone Arena
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.