HTC One w wersji dla Chin jest znacznie lepszy!

Najnowszym topowym smartfonem HTC jest model One. Mimo jego licznych zalet wielu użytkowników narzeka na kilka podstawowych ograniczeń.

Pierwszym z nich jest brak obsługi kart pamięci. Okazuje się, że dodatkowa pamięć jest niewskazana i niepotrzebna – tak przynajmniej sprawę tłumaczy HTC, jeżeli chodzi o europejskich użytkowników. Co innego, gdy chodzi o Chiny. Wersję dla tego kraju można rozebrać (zdjąć tylną obudowę) i…

Modele HTC One oznaczony symbolem 802t oraz 802d w przeciwieństwie do europejskiego 802n będa miały kilka różnic. Po pierwsze – dostaną możliwość zainstalowania dodatkowej karty pamięci microSD.

Jakby tego było mało, chińscy użytkownicy dostaną również możliwość zainstalowania dwóch kart SIM. Czy to oznacza, że tej odmiany smartfona będzie można używać np. w naszym kraju? Niekoniecznie. Drugi slot będzie obsługiwał tylko sieci WCDMA, TD-SCDMA lub CDMA.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.