iPhone 6 Mini będzie kolorowy? Zdjęcia

Jedna strona medalu jest taka, że Apple wciąż oficjalnie wszystkiemu zaprzecza. Druga – że cały czas pojawiają się nowe, dość wiarygodne źródła, które mówią o modelu iPhone'a przeznaczonego na wschodzące rynki i wykonanego z poliwęglanów. A teraz doszły jeszcze całkiem ciekawe zdjęcia...

O tanim smartfonie firmy Apple pisały już takie tuzy jak The Wall Street Journal albo agencja Bloomberg. Ostatnio wspominał też o nim japoński magazyn Mac Fun, przy okazji opisywanej przez nas zapowiedzi premiery modelu iPhone 5S. To nadal tylko pogłoski, ale… bardzo ciekawe pogłoski, jeśli weźmiemy chociażby pod uwagę przewidywaną cenę nowego telefonu – około 500 zł.

Tym razem warto dotknąć tego tematu od nieco innej strony. Według projektanta Valentina Gallarda nowy telefon firmy Apple nazywał się będzie iPhone 6 Mini i… będzie kolorowy. Mocno kolorowy!

Istnieje jeden prosty sposób na to, by takie kolorowe obudowy stworzyć – trzeba zrezygnować z aluminium. I tak oto koło pogłosek się zamyka…

Deser:

kilka dni temu pokazywaliśmy też trzy ciekawe wizualizacje nowego, „dużego” iPhone’a 6.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.