Metro: Last Light – amunicja skończy się szybciej niż wrogowie

Drugi cykl poradnika przetrwania pokazuje jak groźnymi przeciwnikami w grze będą ludzie zamieszkujący metro. Wiele stacji odcięło się od pozostałych i stworzyło własne ideologie, wrogo nastawione do pozostałych.

Pod powierzchnią Ziemi wcale nie jest dużo bezpieczniej niż na skażonym nuklearną wojną terenie. Ludzie, którzy przetrwali stali się groźniejszymi potworami niż same mutanty. By ich pokonać Artem będzie musiał wykazać się sprytem: przenikać w ciemnościach, zakradać się od tyłu, wykorzystywać elementy otoczenia i oszczędzać na amunicji. Ta bowiem stanowi w świecie Metra największą wartość…

Metro: Last Light ukaże się na PC i konsolach 17 maja w wersji z polskimi napisami i oryginalną angielską ścieżką dźwiękową (zabraknie tu wersji z rosyjskim dubbingiem, która pojawiła się w pierwszej części gry). Ci gracze, którzy zdecydują się zakupić grę przed premierą otrzymają specjalny tryb stalkera, cechujący się podwyższonym poziomem trudności i brakiem HUD oraz dodatkowe naboje i karabin automatyczny. Sugerowana cena gry to 139,99 zł (PC) i 239,99 zł (PS3 i Xbox 360).

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.