Metro: Last Light – maska przeciwgazowa Twoim najlepszym przyjacielem

Dzięki poprzednim materiałom wideo wiemy już jakie niebezpieczeństwa czyhać będą w świecie zniszczonym wojną atomową i w jaki sposób sobie z nimi radzić. Tym razem twórcy gry opowiadają nam o przedmiotach, bez których czeka nas szybka śmierć.

O ile pod Ziemią ludzie mogą jeszcze przeżyć bez masek przeciwgazowych, tak na powierzchni Ziemi nie jest to już możliwe. Powietrze, gleba i woda zostały poważnie skażone, dlatego w trakcie gry zawsze warto dbać o odpowiedni zapas filtrów – gdyż nigdy nie wiadomo, kiedy trzeba będzie opuścić bezpieczny teren. Równie istotnym przedmiotem jest latarka i zapalniczka, które pomogą pokonać kreatury czające się w mroku. W walce z wrogiem pomoże także…zegarek, który podświetli się na niebiesko jeśli znajdziemy się w zasięgu wzroku przeciwnika. Jak w każdej strzelance tak i tutaj nie obejdzie się bez odpowiednich broni. Na raz będziemy mogli nosić trzy typy broni – każdą z nich zaś będziemy mogli dowolnie rozbudowywać.

Premiera Metro: Last Light na PC, PS3 i Xboxie 360 będzie mieć miejsce 17 maja.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.