Pamiętajcie, The Lasf of Us to gra dla dorosłych!

Przemoc, eksplodujące ciała, odrywane głowy... A pośród tej bezwzględnej rzeczywistości mała dziewczynka, która musiała dorosnąć szybciej niżby chciała. Naughty Dog podjęło trudny temat i nie zamierza korzystać z półśrodków. Gra o upadku cywilizacji musi być brutalna - i będzie.

Od 31 marca tego roku w niektórych stacjach telewizyjnych na świecie można już zobaczyć 30-sekundowy spot reklamowy nadchodzącej gry od Naughty Dog. Tymczasem do sieci trafiła już rozszerzona i o wiele bardziej brutalna wersja reklamy, którą możecie zobaczyć powyżej.
Gdy Ellie obserwowała przez całe swoje dzieciństwo to co działo się w obozie ocalałych – morderstwa, przemoc fizyczną i psychiczną, ludzi umierających z głodu na ulicach- sądziła, że poza tym miejscem gorzej już być nie może. Podczas swojej podróży z Joelem, który będzie głównym bohaterem gry The Last of Us przekona się jednak, że chcąc przetrwać, będzie musiała być równie bezwzględna co inni ludzie…

Premiera gry na PS3 planowana jest na 14 czerwca tego roku.

0
Źródło: All Games Beta
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.