Nokia pucuje swoje Lumie

Nokia nie marnuje czasu i cały czas pracuje nad ulepszaniem swoich smartfonów. Zapowiedziała kolejną wersję systemu dla Lumii, zaznaczyła też, co zostało ulepszone.
Nokia Lumia 620

Nokia Lumia 620

Aktualizacja dla smartfonów Lumia 920 i Lumia 820 poprawi system automatycznego dopasowywania jasności ekranu do warunków otoczenia. Usunięta też zostanie usterka, z powodu której czujnik zbliżeniowy był zbyt wrażliwy, powodując, że ekran zbyt często był wygaszany podczas połączenia telefonicznego. Poprawiona też zostanie wydajność systemu i jego stabilność.

Lumia 620 z kolei ma mieć usprawnioną obsługę wielodotyku a także, dzięki aktualizacji, ma oferować lepszą jakość połączeń głosowych przy użyciu bezprzewodowego zestawu słuchawkowego. Poprawione też zostanie zachowanie aparatu w momencie, w którym korzystamy z lampy błyskowej przy jasnym świetle, co ma wpłynąć na jakość zdjęć. Poprawiona ma być też wydajność i stabilność systemu.

Aktualizacje zostaną udostępnione „w nadciągających tygodniach”.

0
Źródło: Nokia
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.