To nie Fallout 4, ale zapowiada się świetnie!

Bethesda oficjalnie zapowiedziała nową grę - The Evil Within, o której pogłoski pojawiły się już w zeszłym roku. Znany pod nazwą kodową Project Zwei zapowiada się bardzo klimatycznie.

Jeśli kojarzycie powyższą ilustracje z pewnością słyszeliście już o Project Zwei. Oprócz tego, że za grę odpowiada studio samego mistrza gatunku survival horroru Shinjiego Mikami w zeszłym roku nie dowiedzieliśmy się o grze niczego więcej. W końcu dzisiaj Bethesda oficjalnie zapowiedziała grę, której nazwa zmieniła się na The Evil Within. Jej premiera przygotowywana jest na przyszły rok dla PC, PS3, Xboxa 360 i konsol nowej generacji. Poniżej możecie obejrzeć pierwszy materiał wideo, będący zwiastunem z żywymi aktorami. Ostrzegam tylko, że jest dość krwisty…

Co ciekawe w 1990r. pojawił się film o takim samym tytule (znany też jako „Baby Blood”). Czy gra będzie w jakiś sposób do niego nawiązywać? Tego dowiemy się najpewniej już w poniedziałek, kiedy to redakcja IGN opublikuje ekskluzywną zapowiedź gry.

0
Źródło: IGN
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.