Poznajcie nową twarz Microsoftu!

Niedawno Microsoft zaprezentował nam pierwsze zmiany wizerunkowe. Nowe logo firmy, nowy symbol Windows, nowe wzornictwo w swoich produktach. To jednak ponoć dopiero początek.

Rewolucyjne zmiany w wizerunku Microosftu, a przynajmniej jego „identyfikacji wizualnej”, już widzieliśmy. Czy to w nowym logo firmy, czy też w wyglądzie jego produktów. To jednak nie koniec zmian. Gigant nie chce być już postrzegany jako rynkowy Behemot i chłopiec do bicia. Ma być czysto, elegancko, przyjaźnie, z dużą ilością dobrych skojarzeń.

Efekty widać w powyższej galerii. Zmiany czekają Binga, Skype’a, Yammera i Xboxa. To rzecz jasna tylko mały fragment działań zakrojonych na większą skalę, ale pomysły te i tak wydają się ciekawe. Nikt jednak nie powiedział, że zostały one zatwierdzone i wejdą w życie. Pamiętajcie, proszę, o tym podczas przeglądania galerii i oglądania poniższego wykładu:

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.