Prime World, czyli: Heroes of Might & Magic + Dota

Rosjanie uwielbiają gry MOBA. Wie o tym każdy, kto grał w League of Legends, czy w Dotę 2. Dlatego też rosyjskie studio Nival postanowiło wykorzystać moment i tworzy Prime World.

Prime World nie będzie kolejnym klonem Doty. Oprócz standardowego trybu 5 vs 5, na trzech liniach, twórcy chcą wprowadzić takie tryby jak 3 na 3, czy 4 na 4 – to nie jedyna ważna zmiana.

Kolejną różnicą pomiędzy Prime World a standardowym klonem Doty są zamki, którymi rządzą gracze. Swoje zamczysko można rozbudowywać, odblokowywując tym samym nowe umiejętności i przedmioty dla naszych bohaterów.

Aktualnie gra jest w fazie beta testów, do których rzecz jasna można się zapisać pod tym adresem.

Gra prezentuje się ciekawie, a studio odpowiedzialne za produkcję ma w swoim portfolio takie tytuły jak Heroes of Might & Magic V, Blitzkrieg, czy Etherlords. Czy to wystarczy, żeby przebić się w gatunku MOBA? Nie mam pojęcia. Za to mam nadzieję, że Rosjanie, którzy gardzą komunikowaniem się w innym języku niż ojczysty z Doty 2 przeniosą się na Prime World.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.