Przygodowa gra logiczna z Wielką Stopą zmierza na PS Vita

Studio Lucid Games, które wcześniej stworzyło Pixel Smash i Travel Bug zapowiedziało nową grę dedykowaną młodszym graczom.

Jacob Jones and the Bigfoot Mystery

będzie epizodyczną grą przygodową nastawioną na rozwiązywanie zagadek – coś w rodzaju Puzzle Agenta. W grze wcielimy się w chłopca Jacoba, który trafia na letni obóz. Nie potrafi się on jednak zintegrować z innymi dziećmi i nie czuje się tam dobrze. Wszystko zmieni się, gdy w lesie spotka tajemniczą istotę… Zarówno scenarzyści jak i kompozytorzy tej produkcji byli nominowani do nagrody BAFTA więc możemy przypuszczać, że pod tymi względami będzie to interesujący tytuł. Jacob Jones and the Bigfoot Mystery tworzony jest na silniku Unreal Engine 3, a pod względem wizualnym przypomina nieco Tearaway od Media Molecule.

Twórcy nie podali jeszcze konkretnej daty premiery – wiadomo jednak, że gra ma ukazać się w przyszłym miesiącu. Planowana jest także wersja na iOS.

0
Źródło: Eurogamer
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.