PS4: Nowy DualShock okiem różnych projektantów gier

Słyszeliśmy już nie raz pozytywne opinie developerów na temat nachodzącej konsoli PlayStation 4. Co jednak myślą o samym kontrolerze?

Do prac nad nowym kontrolerem Sony zaprosiło projektantów ze swoich najlepszych studiów m.in.: Santa Monica, Media Molecule, Sucker Punch. Dzięki ich zaangażowaniu mamy mieć pewność, że DualShock 4 będzie wzbogacony o najbardziej przydatne funkcje, przy zachowaniu dotychczasowego komfortu użytkowania. O przycisku Share słyszeliśmy już wielokrotnie, ale ciekawostką jest funkcjonalność, która pozwoli na zamianę pozycji ekranu gracza w trybie split screen, gdy fizycznie zmienimy się miejscami, przesiadając się przykładowo z kanapy na fotel. Będzie to możliwe dzięki świecącej diodzie wbudowanej w przód kontrolera. Projektanci chwalą także dotykowy panel oraz wbudowany głośnik, który zwiększy doznania z gier.
0
Źródło: VG24/7
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.