Skype od dziś działa w przeglądarce internetowej!

Od dziś użytkownicy poczty Outlook mogą wykonywać wideopołączenia Skype bez konieczności instalowania samego komunikatora. Jest on dostępny bezpośrednio w przeglądarce internetowej, z poziomu webmaila Microsoftu.
Skype w przeglądarce? Oto odpowiedź Microsoftu na Google Spotkania

Skype w przeglądarce? Oto odpowiedź Microsoftu na Google Spotkania

Skype w wersji webowej jest już dostępny. Microsoft gwarantuje jego poprawne działanie na przeglądarkach Internet Explorer, Firefox i Chrome. Niestety, nie jesteśmy w stanie sprawdzić jego działania, bo póki co, Skype w Outlooku działa wyłącznie w Wielkiej Brytanii. W Stanach Zjednoczonych i Niemczech ma się pojawić „w nadchodzących tygodniach”. Reszta krajów ma mieć do niego dostęp „latem”.

By skorzystać ze Skype’a w Outlooku należy połączyć Konto Microsoft z kontem Skype (jeżeli ktoś jeszcze tego nie zrobił). Po wykonaniu tej czynności wystarczy najechać myszką nad użytkownikiem z listy kontaktów. Jeżeli ta osoba również korzysta ze Skype’a, pojawią się opcje wysłania wiadomości lub nawiązania połączenia.

0
Źródło: Skype
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.