Star Trek: The Video Game – zobacz gameplay z pierwszej misji

Dzięki serwisowi IGN możemy przyjrzeć się najważniejszym elementom gry jeszcze przed premierą. Star Trek będzie typową grą akcji TPP wykorzystującą system strzelania zza osłon, ale wzbogaconą o parę ciekawych elementów rozgrywki.

Zanim rzucicie się do oglądania poniższych materiałów pamiętajcie, że stanowią one spoilery, mogące popsuć Wam radość z rozgrywki.

Pierwszy materiał pokazuje podstawowe elementy mechaniki gry, czyli poruszanie się bohaterem, korzystanie z tricordera, wykorzystywanie systemu osłon oraz hakowanie urządzeń (rodzaj mini-gry z dopasowywaniem częstotliwości fal radiowych).

Druga część gameplayu skupia się na elementach skradankowych i walce z pierwszym bossem (tu da się zauważyć jak kiepsko wyglądają tekstury w zbliżeniach).

Trzeci materiał z kolei zawiera najwięcej akcji – strzelanie (w tym także z działka na statku) przetykane jest elementami zręcznościowymi i wstawkami filmowymi płynnie przechodzącymi do właściwej rozgrywki.

Dla fanów science fiction to pozycja absolutnie obowiązkowa. Premiera Star Trek: The Video Game będzie miała miejsce już

26 kwietnia na PS3, Xboxie 360 i PC.

0
Źródło: IGN
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.