Thief 4 – od czego zależy perfekcyjny skok?

Minął już ponad miesiąc od czasu oficjalnej zapowiedzi gry. Zanim twórcy pokażą nam pierwsze trailery z materiałami z rozgrywki możemy cieszyć oczy pięknymi, prerenderowanymi obrazami.

Marketingowa machina czwartej części przygód Mistrza Złodziei dopiero powoli się rozkręca. Studio zdradziło już pierwsze informacje na temat mechaniki i fabuły gry, pochwaliło się kilkoma mrocznymi concept-artami, ale zanim obejrzymy właściwy gameplay minie jeszcze pewnie trochę czasu. Premiera gry planowana jest dopiero na przyszły rok (PC i konsole nowej generacji).

Na samym zwiastunie widzimy jak Garrett szczegółowo przygotowuje się do skoku, a następnie ucieka bez próby konfrontacji z przeciwnikiem. To daje nam jasno do zrozumienia, że w grze liczyć się będą przede wszystkim umiejętności taktyczne, a rozwiązania siłowe będą jedynie ostatecznością.

Miejmy nadzieję, że Garrett będzie dalej równie ciekawym bohaterem. Nie takim, który tysięczny raz ratuje świat przed zagładą, ale takim, który po prostu robi to, co lubi najbardziej w życiu.

0
Źródło: All Games Beta
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.