Thunder Wolves, czyli helikopter w ogniu

Miłośnicy zasiadania za sterami wirtualnych maszyn latających nie mają zbyt wielu alternatyw, zwłaszcza jeśli wykluczy się wszystkie symulatory. Thunder Wolves to propozycja dla tych, którzy czerpią przyjemność z samej możliwości ostrzeliwania wrogów z powietrza.

Studio Most Wanted Entertainment nie ma żadnego hitu w swoim portfolio – ot, parę gier na DS’a i kilka casualowych produkcji – więc nie spodziewałabym się po Thunder Wolves żadnej rewolucji. Jeśli jednak macie ochotę zasiąść za sterami helikoptera bojowego i trochę postrzelać, być może jest to dobra propozycja. Zwłaszcza jeśli lubicie gry kooperacyjne ponieważ jeden z trybów zabawy umożliwia dwóm graczom wcielenie się w rolę pilota i operatora broni. Do dyspozycji gracza oddanych zostanie 9 śmigłowców różniących się szybkością i innymi parametrami. W czterech regionach świata będzie można wziąć udział w 13 misjach takich jak eskorty konwojów, eliminowanie konkretnych celi, walki z bossami.
Thunder Wolves pojawi się w dystrybucji cyfrowej na PC, PS3 i Xboxie 360 w drugim kwartale tego roku.
0
Źródło: Games On
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.