Wysłał paczkę z wbudowaną kamerą

Ruben van der Vleuten zawsze chciał wiedzieć, jak działa poczta. Nie tylko wiedzieć, ale i zobaczyć – jak najbardziej dokładnie i "od środka". Dlatego skonstruował i nadał specjalną paczkę...

Urządzenie, które znajdowało się w środku, zostało naprawdę mądrze zaprojektowane. Dzięki wbudowanemu interwałometrowi automatycznie nagrywało 3-sekundowe ujęcia z każdej minuty „życia” paczki, ale dotyczyło to tylko okresów postoju. Jeśli wbudowany czujnik ruchu wykrył, że paczka się przemieszcza, nagrywanie odbywało się niemal bez przerwy.

Bardzo ciekawie zakamuflowany został obiektyw kamery. Jeśli przejrzeliście już wszystkie prezentowane powyżej zdjęcia i nie zauważyliście go, to albo poszukajcie jeszcze raz (jeśli lubicie łamigłówki), albo… skorzystajcie z podpowiedzi:

Czy widzicie tę…

małą…

2-milimetrową…

dziurkę…

na środku…

litery B?

A teraz najważniejsze. Cała eskapada okazała się szczęśliwa – urządzenie nie tylko przetrwało, ale i zarejestrowało naprawdę ciekawy materiał! Podróż paczki od punktu A do punktu B wyglądała tak:

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.