Zabaw się w wirtualnego płatnerza – stwórz tarczę do Dark Souls II

W zeszłym tygodniu mogliśmy podziwiać pierwszy gameplay z nadchodzącego Dark Souls 2. Dla fanów serii, którzy mają w sobie odrobinę artystycznego zapału Namco Bandai przygotowało konkurs, który potrwa do 14 maja br.

Aby wziąć udział w konkursie należy skorzystać z aplikacji na facebookowym profilu gry. Stamtąd można pobrać szablon tarczy – reszta należy do Waszej inwencji twórczej. Każdy może wysłać trzy projekty. Gdy zostaną one zaakceptowane przez moderatorów pojawią się w galerii głównej (powyżej macie przykładowe projekty uczestników) skąd uczestnicy będą mogli oddawać swoje głosy. Sześć projektów, które zdobędą największą ilość głosów przejdzie do ścisłego finału, gdzie pracownicy studia wytypują zwycięzcę. Jego tarcza znajdzie się w grze, nazwisko zostanie umieszczone w napisach końcowych, a do rąk powędruje egzemplarz Dark Souls 2 z autografem. Zgłoszenia można nadsyłać do 14 maja br.

Źródło: Volvo
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.