Zapowiedziano The Bureau: XCOM Declassified

O strzelance w uniwersum XCOM mówiono już dawno, tylko pod innym tytułem. Teraz twórcy zdecydowali się na oficjalną zapowiedź gry i ujawnili pierwsze szczegóły wraz z datą premiery. Będzie na co czekać!
Studio 2K Marin, odpowiedzialne za produkcję BioShocka 2 zapowiedziało swoją nową, trzecioosobową strzelankę na PC, PS3 i Xboxa 360 – The Bureau: XCOM Declassified pojawi się w sklepach już 20 sierpnia.
Gra opowie o początkach organizacji XCOM i jej pierwszym spotkaniu z cywilizacją Obcych w 1962r. Głównym bohaterem gry będzie William Carter – agent specjalny. Swoją pracę rozpoczyna on on zbadania serii incydentów, o które rząd podejrzewa Związek Radziecki. Gdy okazuje się jednak, że za ich przyczyną stoi pozaziemska cywilizacja, biuro musi szybko zaadaptować się do nowej sytuacji i odkryć jak wykorzystać technologię Obcych przeciwko nim samym, oraz zatuszować dowody na istnienie przybyszów z innych planet, by uchronić społeczeństwo od paniki na wielką skalę.

Pod względem mechaniki możemy liczyć na wciągającego, taktycznego shootera z funkcją permanentnej śmierci członków zespołu. Poniżej możecie obejrzeć trailer z żywymi aktorami.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.