Alkomat dla iPhone’a!

BACtrack Mobile Breathalyzer to kosztujący 150 dolarów profesjonalny alkomat dla iPhone'a. Urządzeniem zarządza dedykowana aplikacja dla systemu iOS. Ponoć jest wyjątkowo precyzyjny.
 BACtrack Mobile Breathalyzer
BACtrack Mobile Breathalyzer

Martwisz się, że za dużo wypiłeś? A może po wczorajszej zakrapianej imprezie nie jesteś pewna, czy powinnaś siadać za kółkiem? Jest do tego aplikacja! A nawet cały gadżet. Za „jedyne” 150 dolarów możesz się w niego wyposażyć, pod warunkiem, że masz iPhone’a.

BACtrack Mobile Breathalyzer mierzy poziom alkoholu we krwi, a wyniki, wraz z odpowiednimi zaleceniami, prezentuje na dedykowanej mu aplikacji dla iOS-a. Potrafi też oszacować kiedy ów poziom alkoholu spadnie do odpowiedniego poziomu, by, na przykład, móc prowadzić samochód.

Aplikacja pozwala też katalogować twoje wyskoki alkoholowe. Możesz dołączać zdjęcia, lokalizacje i rodzaje wypitych trunków, by potem móc przeglądać statystyki i porady, jakie aplikacja serwuje na ich podstawie.

Źródło: USA TODAY
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.