Easy Sketch – przeźroczysty tablet do rysowania

Oto kolejny ciekawy projekt z Azji. W dzisiejszych czasach malarze mogą wspomagać się zdjęciami wykonanymi w podróży, by w domowym zaciszu tworzyć później właściwe obrazy. Rzadko kiedy spotyka się jeszcze osoby wykorzystujące do tego tradycyjne szkicowniki. Easy Sketch to koncepcja łącząca w sobie tradycyjne podejście do rysunku oraz nowe technologie.

Easy Sketch to transparentny tablet o rozmiarach kartki A5, który w łatwy sposób mógłby służyć jako przenośny szkicownik dla cyfrowych artystów. Z lewej strony znajdowałby się uchwyt na kciuk, natomiast w dolnym prawym roku moglibyśmy wybierać paletę kolorów i rodzaj pędzli. Dzięki takiemu szkicownikowi w szybki sposób moglibyśmy szybko sprawdzać jak różne elementy otoczenia komponowałyby się z rysowanym przez nas krajobrazem.

Niestety to jedynie projekt, który nie uwzględnia jakichkolwiek kwestii technicznych. Nie wiadomo także czy jego twórca – Yun-Fan Chang – w ogóle planuje przeznaczyć urządzenie do sprzedaży.

0
Źródło: Yankodesign.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.