Nadchodzi Glassagram!

Dzięki Instagramowi i innym, podobnym aplikacjom prawie każde zdjęcie wykonane telefonem komórkowym przepuszczane jest przez upiększające filtry i efekty. Do grona lomo-entuzjastów dołączyli właśnie użytkownicy Google Glass.

A to wszystko dzięki aplikacji Glassagram. Po wykonaniu zdjęcia za pomocą okularów od Googla, za pomocą Glassagram użytkownik może wysłać ja na serwer aplikacji, który w odpowiedzi prześle nam fotografię z nałożonymi już filtrami. Użytkownik musi jedynie wybrać najładniejszą według niego wersję i udostępnić ją na swoim Glassagramowym profilu.

Jak na razie, funkcje oferowane przez aplikację można opisać jako „bardzo podstawowe”, jednak wraz z rosnącą liczbą użytkowników, twórcy Glassagram planują rozszerzyć funkcjonalność swojej aplikacji, tak aby oferowała ona wszystkie funkcje, znane nam z Instagram.

Teraz, jeśli tylko zdecyduję się na zakup mojej pary okularów od Google’a, będę mógł robić nimi artystyczne fotki moich kotów i pizzy. Wspaniale.

0
Źródło: glassagram.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.