Gracze ignorują Internet, Xbox One przedsprzedażowym hitem

Cena i data premiery konsoli Xbox One wciąż nie są znane. Nie przeszkadza to jednak wielu sklepom zaoferować konsolę w przedsprzedaży. Według pierwszych doniesień, Xbox One to hit.
Xbox One

Xbox One

Sklep Blockbuster UK zaoferował pierwszeństwo w dostawie konsoli Xbox One jak tylko się ona pojawi. By móc dostąpić tego „zaszczytu”, należy zapłacić 20 funtów kaucji. Podobną ofertę wystosowało wiele innych sklepów, w tym niektóre polskie. Jak się okazuje, wyniki są co najmniej obiecujące.

Jak twierdzi Blockbuster, przedsprzedaż bije wszelkie rekordy. W przeciągu całej 24-letniej historii firmy nigdy nie odnotowano tyle zamówień. Niestety, nie wiemy co to oznacza i ile dokładnie konsol zarezerwowano.

To zdumiewające, biorąc pod uwagę chłodne przyjęcie przez aktywnych na forach i w komentarzach graczy a także to, że o konsoli, a zwłaszcza o dostępnych na nią grach, wiemy wciąż bardzo niewiele.

0
Źródło: MCV
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.