Huawei Ascend Y300: sztuka kompromisów

Huawei wprowadził na polski rynek budżetowy smartfon Ascend Y300. Jest to pierwszy w Polsce model z linii Y, która łączyć ma przystępną cenę, wysoką jakość i dobre parametry urządzeń. Ascend Y300 dostępny będzie dla klientów sieci T-Mobile.

Ascend Y300 posiada system operacyjny Android 4.1 Jelly Bean. Korzystanie z urządzenia ułatwiać ma autorski interfejs Huawei – Emotion UI, który pozwala na, jak zapewnia Huawei, łatwą i wygodną jego personalizację.

Smartfon wyposażono w 4-calowy wyświetlacz IPS WVGA o rozdzielczości 480×800 pikseli. 5-punktowa technologia multi-touch pozwala na szybkie i wygodne korzystanie z multimediów.

Sercem urządzenia jest dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1.0 GHz. Ascend Y300 wyposażony został w aparat o matrycy 5 Mpix z możliwością robienia zdjęć panoramicznych oraz przednią kamerkę do wideorozmów o rozdzielczości 0,3 Mpix. Bateria ma pojemność 1950 mAh. Urządzenie ma 11,2 mm grubości i waży 130 g.

Huawei Ascend Y300 jest już dostępny w ofercie operatora T-Mobile w cenie od 1 zł w specjalnej ofercie razem z jednym z audiobooków z kolekcji Audioteki do wyboru: „Baśnie Twojego dzieciństwa”, „Projekt Rosie” lub „Jack Reacher. Ostatnia sprawa”.

0
Źródło: Huawei
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.