Kultowa gra Syndicate Wars powróci!

Jeśli urodziliście się w latach osiemdziesiątych i graliście w gry wideo, z pewnością pamiętacie starego, dobrego Syndicate'a, przy którym zarwało się niejedną nockę. Wszystko wskazuje na to, że tytuł zostanie wskrzeszony.

A to za sprawą nieznanego studia 5 Lives, które opublikowało tajemniczy zwiastun, który wygląda jak zapowiedź Kickstarterowej kampanii, która ruszy w przyszłym miesiącu.

Tajemnicza postać, która pojawia się na filmie to prawdopodobnie Mike Diskett – twórca Syndicate, który pracował w zapomnianym już studiu Bullfrog. Nazwa duchowego następcy kultowej gry to prawdopodobnie Satellite Reign – na stronie http://www.satellitereign.com/ trwa aktualnie odliczanie. Do czego? Prawdopodobnie do startu kampanii na Kickstarterze. Media mają o czym spekulować, fani serii nie mogą się doczekać dnia, w którym będą mogli porzucać pieniędzmi w 5 Lives, miejmy nadzieję, że gra spełni nasze wygórowane oczekiwania.

0
Źródło: VG247.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.