Lumia 925 ma superobiektyw, zobacz jakie robi zdjęcia

Po oficjalnej prezentacji nowego smartfona, dowiadujemy się nieco więcej szczegółów o jego wyposażeniu. Tym razem pora na przyjrzenie się aparatowi.

8,7 Megapiksela, technologia PureView ze stabilizacją obrazu i świetnymi zdjęciami przy słabym oświetleniu, podwójny flesz LED, filmy w rozdzielczości 1080p, oprogramowanie Nokia Smart Camera. To wszystko już wiemy. Po bliższym przyjrzeniu się nowej Lumii 925 okazuje się jednak, że jest to pierwszy na świecie smartfon z obiektywem zbudowanym z sześciu elementów. Do tej pory w najbardziej zaawansowanych telefonach, jak iPhone 5 czy Nokia 808 PureView, stosowano 5-elementowe obiektywy. Ponadto nowa Lumia cechuje się niezwykle wysoką czułością z ISO dochodzącym do 3200.

Ponadto Nokia proponuje różne tryby fotografowania swoim nowym smartfonem, co możecie zobaczyć na powyższych i poniższych, przykładowych zdjęciach.

0
Źródło: phoneArena
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.