Microsoft oficjalnie o Windows 8.1

Jak stwierdziła Tami Reller, dyrektor ds. finansowych w Microsofcie, "Windows Blue to nazwa kodowa aktualizacji do Windows 8, która pojawi się jeszcze w tym roku". Ma być "odpowiedzią na prośby użytkowników".
Windows 8.1 - wersja rozwojowa

Windows 8.1 – wersja rozwojowa

Tami Reller nie chciała zdradzić, jakie konkretnie nowe funkcje i zmiany zostaną zawarte w Windows 8.1. –

Słyszeliśmy ludzi domagających się przycisku Start, zdecydowanie to słyszeliśmy i wzięliśmy pod uwagę. Próbowaliśmy też zrozumieć, czego ludzie na serio od nas oczekują prosząc o to. Zastanowiliśmy się nad wieloma drogami rozwoju i podjęliśmy odpowiednie decyzje — twierdzi Teller.

Dodała też, że Windows 8.1 będzie zoptymalizowany pod mniejsze ekrany i urządzenia, takie jak 7- i 8-calowe tablety. Dodała jednak, że tego typu urządzenia pojawią się w sprzedaży najprawdopodobniej przed premierą Windows 8.1. W przeciągu następnych tygodni Microsoft ma ogłosić nowe ceny Windows, wygląd pudełek i konkretne informacje na temat premiery.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.