Motorola X Phone: mamy zdjęcia i specyfikację!

Xperia Z, One i Galaxy S 4 – oto najbardziej "wypasione" smartfony z Androidem. Smartfony Nexus cenione są z kolei za czystego Androida i znakomity stosunek jakości do ceny. A co jeśli te dwie cechy połączyć?

To, co widzicie powyżej, to zdjęcia opublikowane przez EvLeaks, zdumiewającego użytkownika Twittera, który już nieraz udowodnił, że jego „kuluarowe” informacje i plotki mają potwierdzenie w rzeczywistości. Zdjęcia przedstawiają smartfon X Phone, niestety, umieszczonego w futerale.

Urządzenie działa pod kontrolą czystego Androida, a w produkcie końcowym ma zniknąć nawet logo Motoroli w lewym górnym rogu. Obudowa smartfonu ma być wykonana z poliwęglanu. Jego ekran ma pracować w rozdzielczości 1080p. Urządzenie ma mieć 32 gigabajtów pamięci na dane i 2 GB pamięci RAM.

To, czego EvLeaks nie podaje, to rozmiar ekranu (według plotek: 4,7 cala) i procesor (według plotek: Tegra 4). Smartfon ma ponoć pojawić się w lipcu.

0
Źródło: Phone Arena
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.