Muzyka kontrolowana ruchami dłoni, ludzkie serce z drukarki 3D i wiele innych!

Targi CalArts Digital Arts and Technology Expo to szansa na poznanie przyszłości cyfrowej rozrywki. A ta zapowiada się bardzo ciekawie.
Gramofon dla DJ-a, który wyświetla wizualizacje na płycie, to jedna z wielu ciekawych 'geekowych' zabawek prezentowanych na targach

Gramofon dla DJ-a, który wyświetla wizualizacje na płycie, to jedna z wielu ciekawych 'geekowych' zabawek prezentowanych na targach

Założona przez Walta Disney’a w latach sześćdziesiątych uczelnia California Institute of Arts to jedna z topowych „kreatywnych” szkół w Stanach Zjednoczonych. A jeśli jej absolwenci i zatrudnieni tam naukowcy będą decydować o przyszłości cyfrowej rozrywki, ta zapowiada się bardzo interesująco.

Pomysły takie, jak strój, który pozwoli tancerzom na panowanie nad muzyką za pomocą palca, czy wirtualne studio pozwalające komponować muzykę kucając na podłodze to tylko niektóre z tych prezentowanych na Digital Arts and Technology Expo.

Warto się zainteresować tymi targami. Odbywają się one nieopodal Los Angeles. Postaramy się po zakończeniu podsumować najciekawsze wynalazki.

0
Źródło: CNET
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.