Nie wyrzucaj kaset magnetofonowych!

Kiedyś najpopularniejszy nośnik dźwięku, stosowany także jako pamięć masowa w popularnych komputerach 8-bitowych teraz najczęściej ląduje na śmietniku, lub w najlepszym wypadku w piwnicy. Ale co jakiś czas projektanci przypominają sobie o takich starociach - w końcu moda na retro kwitnie.

Hiszpańscy projektanci ze strony http://www.cassetteisnotdead.com/ zachęcają, by nie wyrzucać starych kaset magnetofonowych. Zamiast tego proponują, by… wysłać je im. Dzięki temu my pozbędziemy się miejsca w kartonach, a zyskamy oryginalny gadżet. I tak przykładowo za 20 oryginalnych taśm otrzymamy od nich stylowy portfel w kształcie kasety, a za 60 nocną lampkę. Alternatywnie stworzone przez nich gadżety można zakupić na ich stronie, jednak w tym przypadku ceny za jakąkolwiek lampę zaczynają się dopiero od stu euro…

Taniej, szybciej i z większą satysfakcją wykonacie takie rzeczy samodzielnie, tym bardziej, że w sieci roi się od dobrych poradników. Wytrzyjcie kasety z kurzu i do roboty;).

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.