Od dziś możesz tworzyć własne przygody Wiedźmina

CD Projekt Red oficjalnie udostępnił zestaw narzędzi dla moderów. REDKit bazuje na możliwościach silnika REDengine, stworzonego specjalnie na potrzeby Wiedźmina 2.

Jeśli drugą część Wiedźmina przelecieliście wzdłuż i wszerz; zgrzytacie niecierpliwie zębami w oczekiwaniu na ostatnią część trylogii, a ponad to macie w sobie lekkie zacięcie programistyczne od dzisiaj możecie spróbować swoich sił w zestawie specjalnych narzędzi do modyfikacji gry.

REDKit

to edytor, który umożliwi Ci stworzenie własnych, nieliniowych opowieści, dodanie nowych bohaterów i wykreowanie realistycznych, zalesionych map. Narzędzie to oferuje nie tylko dostęp do ogromnej bazy gotowych obiektów, ale także daje dużą wolność w procesie tworzenia własnych. Do poprawnego działania zestawu REDKit wymagana jest pełna wersja Wiedźmina 2, zaktualizowanego patchem 3.3 oraz biblioteki SQLite.

REDKit pobierzecie bezpłatnie z TEGO linku. Studio stworzyło także stronę wiki, gdzie można już dzielić się pierwszymi poradami odnośnie modyfikowania gry.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.